Spinningowe Mistrzostwa Pogorzelec 12 czerwiec 2010

Wyniki Spinningowych Mistrzostw Koła rozegranych 12 czerwca 2010 roku w Pogorzelcu na rzece Narwi.

Wygrał z jedynym szczupakiem zawodów Piotr Kozak. 

 

I TURA

L.p. Nazwisko i Imię  
szt. Punkty Miejscew turze
1 Kozak Piotr 2 750 1
2 Kanarek Wojciech 5 610 2
3 Dorant Jacek 5 560 3
4 Kujanek Michejasz 4 310 4
5 Salonek Ireneusz 2 220 5
6 Fabisiak Maciej 2 180 6
7 Lipski Henryk 2 140 7
8 Dorant Andrzej 1 140 8
9 Karolak Michał 1 130 9
10 Pielaszek Marcin 1 100 10
11 Nowakowski Piotr 1 80 11
12 Pykało Rafał 1 70 12
13 Siemiątkowski Jarosław 1 70 12
14 Szołucha Mirosław 1 70 12
15 Rentz Zbigniew 1 60 15
16 Nowicki Mateusz 0 0 25
17 Cichocki Tomasz 0 0 25
18 Błażejewski Marcin 0 0 25
19 Żbikowski Jerzy 0 0 25
20 Napiórkowski Marcin 0 0 25
21 Sobczyński Rafał 0 0 25
22 Malangiewicz Daniel 0 0 25
23 Kopecki Andrzej 0 0 25
24 Sobczyński Tomasz 0 0 25

II TURA

L.p. Nazwisko i Imię  
Punkty Miejsce w turze szt.
1 Fabisiak Maciej 8 830 1
2 Kozak Piotr 4 450 2
3 Nowicki Mateusz 4 320 3
4 Dorant Jacek 3 300 4
5 Kujanek Michejasz 3 280 5
6 Lipski Henryk 2 190 6
7 Pykało Rafał 2 190 6
8 Dorant Andrzej 2 170 8
9 Cichocki Tomasz 1 130 9
10 Kanarek Wojciech 1 100 10
11 Błażejewski Marcin 1 100 10
12 Karolak Michał 1 90 12
13 Salonek Ireneusz 0 0 25
14 Pielaszek Marcin 0 0 25
15 Nowakowski Piotr 0 0 25
16 Siemiątkowski Jarosław 0 0 25
17 Szołucha Mirosław 0 0 25
18 Rentz Zbigniew 0 0 25
19 Żbikowski Jerzy 0 0 25
20 Napiórkowski Marcin 0 0 25
21 Sobczyński Rafał 0 0 25
22 Malangiewicz Daniel 0 0 25
23 Kopecki Andrzej 0 0 25
24 Sobczyński Tomasz 0 0 25

Klasyfikacja Generalna

 

L.p. Nazwisko i Imię   Zajęte
miejsce
szt. Punkty Suma miejsc T1+T2
1 Kozak Piotr 6 1 200 3 1
2 Fabisiak Maciej 9 1 010 7 2
3 Dorant Jacek 8 860 7 3
4 Kujanek Michejasz 7 590 9 4
5 Kanarek Wojciech 6 710 12 5
6 Lipski Henryk 4 330 13 6
7 Dorant Andrzej 3 310 16 7
8 Pykało Rafał 3 260 18 8
9 Karolak Michał 2 220 21 9
10 Nowicki Mateusz 4 320 28 10
11 Salonek Ireneusz 2 220 30 11
12 Cichocki Tomasz 1 130 34 12
13 Błażejewski Marcin 1 100 35 13
14 Pielaszek Marcin 1 100 35 13
15 Nowakowski Piotr 1 80 36 15
16 Siemiątkowski Jarosław 1 70 37 16
17 Szołucha Mirosław 1 70 37 16
18 Rentz Zbigniew 1 60 40 18
19 Żbikowski Jerzy 0 0 50 24
20 Napiórkowski Marcin 0 0 50 24
21 Sobczyński Rafał 0 0 50 24
22 Malangiewicz Daniel 0 0 50 24
23 Kopecki Andrzej 0 0 50 24
24 Sobczyński Tomasz 0 0 50 24

 

Wasze komentarze (0)